Hakkımızda

Mobilya fabrikamıza hoş geldiniz

Sizlere, çalışmalarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm ürünlerimiz, son teknoloji kullanılarak ve en iyi uzmanlar nezlinde üretilmektedir. Avantajımız, sizlere kaliteli ve garantili ürün sunmaktır.

Biz neyiz?

ALEKO şirketi – kişiye özel mobilya üretiminde profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. ALEKO mobilya, fikirlerinizi ve deneyimimizi, moda trendlerini, modern teknoloji ile birleştirir. Kaliteli hizmet, kısa teslim tarihleri ve farklı çözümler sunmaktadır.

Şirket, yüksek kaliteli rekabetçi bir ürün yaratmak için, gereken her şeye sahiptir.Moderin ekipman, en son yazılım, yeni kullanışlı gereçler, geniş araçlar ve gelişmiş üretim tesisi ile yetkin deneyimli uzmanlar.

Kişisel ölçülerinize göre her türlü mobilya üretiyoruz.Ayrıca, sizlere iç kapılar, dekoratif bölmeler ve her türlü stor perde sunuyoruz.

ALEKO hizmetleri: ölçüm, tasarım, teslimat, eski ürün söküm ve yenisinin montajı

+905428554045 numaralı telefondan bizleri arayın ve sizler için gelip ücretsiz ölçüm alalım. Uzmanımız, mutabık kalınan gün ve saatte yanınızda olacak ve gerekli tüm ölçümleri yapacaktır. Sizlere tavsiyelerde bulunacak ve taslak oluşturacaktır. Sadece sizlere bireysel siparişlerinize göre mobilya yapmakla kalmayarak, özenle ve titizlikle evinize teslim edeceğiz.

Şirketimizin fiyatlandırma politikası her müşteriye bireysel bir yaklaşıma dayanmaktadır. Tüm öneri ve istekleriniz dikkate alınınarak, hesaplama yapar ve bir maliyet çıkarırız. Bir alternatif sunarak ,fiyatı değiştirme imkanı sunmaktayız, sizinle birlikte ilk projeyi kökten değiştirmeden bir çözüm bularak ve üreticiyle doğrudan iletişime geçerek, ek ücret ödemeden, bitmiş bir ürün elde edersiniz.

Uzmanlarımız işlerini seven, şirket adına değer veren ve mobilya üretiminde engin deneyime sahip kişilerdir.
Şirketimiz, biz talep sahiplerinin ofislerini, dairelerini, evlerini ve avlularını döşeme konusunda deneyime sahiptir. Büyük bir şirketin, on iki metrelik mutfağından avludaki bir kum havuzuna varıncaya kadar.

Çalışmalarımızda her müşterimize sevgiyle yaklaşıyoruz. Tasarımcılarla da çalışarak, sunulan projeyi olabildiğince hayata geçiriyoruz.

Bizimle tanışmaya başlayın +905428554045, +905428564045

Tasarımcı olma fırsatı veriyoruz

Boyut, renk ve donanımları değiştirerek, mobilyaları daha işlevsel bir hale getiriyoruz. Mobilyalarımız her zaman, dairenize veya ofisinize uygun olacaktır.

Bizimle zaman kazanın

İhtiyacınız olan mobilyalarınızı, aynı tarzda doğru sayıda parça ile kolayca monte edebileceğiniz, geniş bir hazır mobilya yelpazesi sunuyoruz - hepsi tek bir yerde ve bir aramada. Sizden - bir arama, bizden - sonuç. Siz sadece bize söyleyin, gerisini biz hallederiz.
Satın almak çok kolay – sadece bizleri arayarak.

Paranızı koruyoruz

Mobilyalarımız KKTC'de üretilmektedir, bu nedenle ilave bir ücret yoktur. Bütçenize uygun değişiklikler yapmaya hazırız. Yeni bir mutfak için yeterli paranız yok mu? Eski mobilyalarınız için cepheleri bizden sipariş etmekle - minimum parayla yeni bir mutfak sahibi olacaksınız. Bizi tercih edin, bütçeniz zarar görmesin!

Avantajlarımız

Her bütçeye uygun şık mobilyalar, üretiyoruz.

Özellikle Kıbrıs için önemli olan, son teslim tarihlerine uyuyoruz. Bu sebepten dolayı bizlere sipariş vererek sinirlerinizi korur ve belirtilen günde satın aldığınız ürünün tadını çıkartırsınız

Sizler kendi mobilyalarınız için tasarımcı olabilirsiniz

Bizimle fikirlerinizi,gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sizler için temel modellerde isteğinize göre boyut, renk, donanım, her türlü değişiklik yapabiliriz ve mobilyalarınıza raf, ayna, aydınlatma ekleyerek daha işlevsel hale getiririz.

Mobilyaları sadece iç mekanınıza uygun hale getirmekle kalmıyoruz, mevcut mobilyalarınızı yenisine uyacak şekilde değiştiriyoruz. Örneğin, komodinlerinizin cephelerini,yatak odasına yaptıracağınız yeni şık bir gardiropunuza uyması için, cephelerini değiştirebilir ve böylece tüm yatak odası tek bir takım haline getirilmiş olur.

Tasarımcı olmak ve fantezilerinizi gerçekleştirmek bizimle çok kolay. Mobilyalarımız her zaman dairenize veya ofisinize uygun olacaktır.

Aleko firması olarak sizler için, çok çeşitli hazır mobilya sunduğumuzdan dolayı, sizlere zamandan tasarruf kazandırıyoruz. Aynı tarzda doğru sayıda parça ile ihtiyacınız olan ürünü bir araya getirmeniz çok kolay, üstelik tüm bunlar tek bir yerde ve bir aramanızla. Başka mağazalara gidip zaman kaybetmeye, benzin harcamaya, iş zamanını koordine etmeye gerek kalmadan ve Ev işlerini kesintiye uğratmadan tüm bunları bir telefonla sizlere sunuyoruz.

Sizden - bir arama, bizden - sonuç. Siz söyleyin, gerisini biz hallederiz. Satın almak çok kolay - sadece bir aramanızla.

Mobilyalarımızı Kuzey Kıbrıs'ta ürettiğimizden dolayı, ekstra ücret ve kalite kaybımız yoktur. Yeni mobilyaların maliyetinin sizleri memnun etmesi için projede değişiklik yapmaya hazırız.

Yeni bir mutfak için yeterli paranız yok mu? Eski mobilyalarınız için dış cephesini bizden sipariş edin ve minimum para ile yeni bir mutfak sahibi olun.

Bizimle ilk kez mi iletişime geçiyorsunuz? O zaman hoş bir bonus sürprizi sizleri bekliyor!